В Україні варто створити агентство захисту персональних даних


http://mustangcipowebaruhaz.hu/?sisd=bigoption-com-scam&0dd=39 Настав час створити реальне і дієве агентство із захисту персональних даних українців. Про це в ефірі програми “Доброго ранку, країна” на телеканалі UA Перший заявив лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.

click  

source url “Водночас, треба законодавчо суттєво посилити відповідальність за незаконне використання персональних даних наших громадян”, – переконаний він.

http://www.beaujolais-challenge.com/?nikolsa=rencontre-par-localisation-gps&13f=f4  

click here За словами В.Наливайченка, така інституція мала б не лише накопичувати, зберігати  і захищати персональні дані українців. Вона могла б працювати на розвиток держави і суспільства, збираючи, аналізуючи і використовуючи інформацію для розрахунків в економіці, сільському господарстві, сфері соціального захисту, житлово-комунального господарства: “зрештою, таке агенство могло б провести і перепис населення України, якого не було з 2001 року. Довіра людей до такого агентства буде більшою, якщо створити його із залученням провідних сучасних українських програмістів та IT компаній”, – вважає він.

pregnant dating  

http://acps.cat/sitemap.xml Наливайченко запропонував запровадити систему біометричного моніторингу у громадських місцях, запровадити електронні сервіси. Політик навів приклад Естонії, де діють програми “Держава як сервіс” та “Електронний уряд”, що захищають права громадян та, водночас, економлять їхній час.

go here Roma, 31 marzo 2018 - L’a... Accademia Nazionale di Santa Cecili