Валентин Наливайченко відповів на питання академіків НАН та розповів про «Права людини та національну безпеку»


follow link http://www.ecoshelta.com/?kampys=destreggiarsi-con-le-operazioni-binarie&cbb=6e 28 БЕРЕЗНЯ відбулося засідання клубу «Елітарна світлиця» на тему «Права людини та національна безпека» із циклу «Виклики часу: глобальні та національні».

http://acps.cat/wp-content/uploads/2015/02/121028-DIARI-ARA-Perdre-la-por-a-parlar-del-Su脙炉cidi.pdf Гості “Світлиці”: професор Ігор Гук, академік НАН України Ярослав Яцків, відомий правозахисник Євген Захаров, лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко.

https://www.mccarthyarchitecture.com/indigose/10376

http://www.tentaclefilms.com/?yutie=come-investire-in-borsa-online&d15=fd За словами Валентина Наливайченка, національна безпека напряму залежить від гідного ставлення держави до пробем простої людини. А СБУ потребує серйозної європейської реформи.

http://lokoli.com/?rtyt=rencontre-mondiale-des-amis-de-la-2cv-2013&c2c=58 Наливайченко впевнений, від СБУ потрібно негайно прибрати невластиві їй функції, залишити виключно два напрями – це бойовий антитерористичний центр та контррозвідка.

http://beerbourbonbacon.com/?niokis=sherlock-dating-quiz&037=3f Політик запевняє, у своїй роботі керувався головним – національна безпека, насамперед, означає захист і служіння людям, а не кланам у владі. А результатом роботи спецслужби має бути безпека громадянина, спокійне повсякденне життя людей.

funniest dating jokes  

agence rencontre joliette beauty and the mismatched dating series Валентин Наливайченко, лідер Руху “Справедливість”

Що треба зробити негайно: по-перше, створити контррозвідку на базі СБУ, по – друге – створити бойовий антитерористичний центр і на тому сказати “стоп”. Більше не буде дублювань функцій, більше не буде переслідувань бізнесу, переслідувань журналістів з боку СБУ. Більше того, і контррозвідка, і антитерористичний центр дуже потрібні для захисту права людини на життя.