Валентин Наливайченко: Долучаюсь до підтримки кінострічки “МІФ” про героя Василя Сліпака


http://penizeamy.cz/friopre/160 У Києві презентували стрічку “Міф” про життя оперного співака та захисника України – кулеметника Василя Сліпака. Він загинув 29 червня 2016 року від кулі снайпера. А вже через два тижні режисери почали підготовку до зйомок фільму.

see На прем’єру  завітав і Валентин Наливайченко. Каже, не міг пропустити таку подію, адже від самого початку російської агресії постійно їздить до зони АТО.

go here

go here “Мої особисті враження й переконання, добровольці взяли в руки зброю, пішли на передову і дали першу відсіч російській агресії. І серед них кулеметник Василь Сліпак – хлопець з унікальним голосом. Вони були фаховими і ефективними в бойових діях і українські військові знали, що ці хлопці ніколи не зрадять”, – сказав він в інтерв’ю журналістам.

conocer a nuevas personas en ingles

http://www.energylease.fr/viliv/4547 Валентин Наливайченко закликав не лише подивитися цей фільм, але й підтримати його подальше життя.

go

sre aguascalientes citas por internet conocer hombres mas de 50 Орест Сліпак, брат Василя  сказав, що дуже хотів аби цей фільм став мотивацією для людей, які ухвалюють рішення у країні, щоб на людей, які віддали найдорожче, звернули максимальну увагу.

here  

«МІФ» – новий фільм авторів стрічки Добровольці Божої Чоти – The Ukrainians Леоніда Кантера та Івана Яснія. У стрічці поєднано документальні кадри та анімацію, яку створив український карикатурист Юрій Журавель.

Музику для фільму написали одні з кращих композиторів сучасності. Серед яких Євген Гальперін, що писав музику для Люка Бессона і був близьким другом Василя; Роман Григорів та Ілля Разумейко (формація NOVA OPERA) та Едуард «Діля» Приступа.