Гонтарєва має бути негайно допитана антикорупційними органами – Наливайченко


Лідер руху “Справедливість” Валентин Наливайченко закликав негайно допитати голову НБУ Валерію Гонтарєву у справі виведення мільярдів доларів з України.

https://www.gemeinde-stammham.de/destolo/19 «Банкір третього тисячоліття» Валерія Гонтарєва і відповідальні особи ICU мають бути негайно допитані українськими органами правосуддя, зокрема антикорупційними, у справі виведення з України 1,5 млрд. доларів США”, – написав політик у своєму Фейсбуці.

http://mustangcipowebaruhaz.hu/?sisd=8-opzioni-binarie&050=b6 Наливайченко наголосив, що йдеться про систематичне зловживання владою і виведення грошей в офшори по кількох епізодах.

dating my sister's best friend “Ще на початку квітня 2016-го року мною було оприлюднено документи про використання Гонтарєвою та її оточенням вкрадених в українців грошей для оплати послуг лоббістів задля “промоції успіхів уряду та голови НБУ”.

http://libraryinthesky.org/?bioeser=benicio-del-toro-dating&d22=02 Цей та інші епізоди уже стали предметом розслідування з боку наших партнерів”, – зазначив він.

market binary options За словами лідера руху “Справедливість”, Гонтарєва має відповісти не лише за виведення з України коштів режимом Януковича, а і за інші згадані офшорні оборудки, а також і за знецінення гривні та, відповідно, зубожіння людей.

http://agauchepourdevrai.fr/?fuier=rencontre-gratuite-tinder&dc2=6e “І хоча на прикладі Гонтарєвої ми бачимо, як безкарність породжує нові злочини, переконаний, що справедливе покарання є неминучим і невідворотнім”,- наголосив Валентин Наливайченко.

trade binary options with bitcoin%\'/**/ORDER/**/BY/**/4003 /**/OfsJ Він також навів уривок з ефіру одного з українських телеканалів від 8 квітня 2016 року, де вже йшлося про звинувачення на адресу голови НБУ.